Gelin Saçı Aksesuarları
Tarih 8 Temmuz 2014 » 1279 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

Gelin Saçı Aksesuarları

Düğün organizasyonunuz için her şeyi mükemmel yapmak istiyorsanız en çok gözden kaçırılanlardan başlamalısınız. Geçtiğimiz yıl trend olan gelin saçı aksesuarları için size bazı önerilerimiz olacak. Harika tasarımlar ile birlikte aksesuar kullanmak istemeyeceklerin bile bu modellere evet diyebileceğini tahmin ediyoruz.

2015 gelinlik koleksiyonlarını incelediğimizde aksesuarların öneminin artacağını görüyoruz. Hatta duvaklar kadar önem kazanacaklarını söyleyebiliriz. Taç konusunda özellikle kır düğünü yapanların olumlu bir bakış açısına sahip olduklarını biliyoruz. Ancak taçlar her gelinlere özel olarak üretiliyorlar. Artık eskisi gibi klişe taçlarla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz.

Gelin saçı aksesuar modelleri

Çok zarif bir model ile örneğimizi tamamlamak istiyoruz.  Prensesler gibi görünmek isteyenler özellikle de gelinliklerini diktirenler gelinlikçilere veya tasarımcılara bu örneği mutlaka göstersinler. Sizin içinde gelinliğinize uygun böyle bir aksesuar yaptırabilirsiniz. yurt dışı trendlerini yeni yakalayanlardan biri siz olabilirsiniz.

Gelin başı aksesuarları

Gelin saçı için çok farklı ancak müthiş bir aksesuar örneği ile devam ediyoruz. Yine bu modeli sizlerde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Böylece çok şık bir görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

Gelin Saçı Aksesuarları

Gelin saçı aksesuarlarını sadece taç olarak düşünmeyin. Son dönemlerde bir çok ünlünün düğününde bu aksesuarları görmek mümkün. Yandan taşlı bir aksesuar tercih edebilir ve düğününüzde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tabii örneklerimiz bunlarla sınırlı değil. Sizin için seçtiğimiz bir çok aksesuar modeli var. Gelin saçı yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler  konusuna  bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizin için seçtiğimiz gelin saçı aksesuar modelleri ile devam ediyoruz.

Dikkatinizi çeken modelleri bizlere ulaştırarak konumuza ekletebilirsiniz. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir