Gelin Çiçeği modelleri , Modası
Tarih 30 Haziran 2014 » 1338 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

Kendinizi gelinlik içinde hayal ederken çiçeksiz hayal etmediğinize eminiz. Tıpkı gelinlik gibi , makyaj ve saç stili gibi bu konuya da özenmelisiniz.

Yıkmamız gereken bazı tabular var. Bunlardan biri ”kır düğünü değilse renkli çiçek olmaz.” Bu düşünceyi aklınızdan silin. Modanın trendlerini takip edenler bu tabunun çoktan yıkıldığını biliyorlar. Sizlere bir çok örnek göstereceğiz. Ne kadar şık göründüklerini göreceğiz. Ancak şunu belirtmekte fayda var. Kır düğünleri için renkli çiçekler çok daha uygundur. bu yorumlarda kır düğünü için renkli çiçeklerden vazgeçin mesajı çıkmamalı. Sadece salon düğünlerinde de renkli çiçekleri tercih edebileceğinize vurgu yapmak istiyoruz. Zaten örneklerde sunacağımız bir çok örnek kır düğününden alıntıdır.

Gelinlik bütün aksesuarları ile birlikte bir bütün olmalıdır. Çiçek bu bütünü süsleyen önemli simgelerden biridir. Gelin çiçeği için kesinlikle gelişi güzel karar vermeyin. Şayet gelinlikçiniz size bir kombinasyon öneriyorsa değerlendirin. Ancak yine de sizin istediğiniz gelin çiçeğini mutlaka yaptırmalı veya satın almalısınız. Bir düğünde gelinin gelinliği , saçları sonrasında dikkat çekecek ilk detaylardan biri çiçeğidir.

Ben renkli biriyim

diyorsanız kesinlikle bu çiçeklere bir göz atmalısınız.

Renkl igelin çiçeği modelleriGelin çiçeği modasıGelin çiçekleri

Ben daha romantik bir gelin olmak istiyorum

Diye düşünüyorsanız birde bu gelin çiçeklerine göz atın.


2015 gelin çiçeği modelleri Romantik gelin çiçeği modelleri

Modelleri ve trendleri bildikten sonra aslında işiniz çok daha zorlaşacak. Çünkü gelin çiçeğinin düğününüzde ne kadar büyük bir değişime sebep olacağını görmüş olacaksınız. Seçimlerinizi yapmadan önce mutlaka bir araştırma sürecine girin. Galerimizde örnek olması açısından bir kaç model sunmaya çalıştık.

Seçimleri her ne kadar çoğaltmak mümkün olsa da beğendiğimiz bir kaç modelle yetinmek istedik. Özellikle bunlar arasında bazıları yurt dışında gerçekleşmiş önemli düğünlerden çekildi. Sizde yaptırmayı düşünüyorsanız örnek olarak değerlendirebilirsiniz. Bunun dışında gelinlik ile ile ilgili moda takibini gerçekleştirmek için Gelinlik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Burada güncel bilgileri sürekli takip edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir