Gelin Ayakkabısı Modelleri , Modası
Tarih 25 Ağustos 2014 » 1112 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

Gelin Ayakkabısı Trendi

Düğün günü yaklaşırken seçimlerinizi yapmak çok daha zor olacaktır. Panik haliyle yapılacak bir çok tercihin kötü sonuçlar verebileceğini unutmayın. Bu sebeple düğün alışverişlerinde göz ardı edilen veya arka planda bırakılan  gelin ayakkabılarının aslında hiçte bu kadar önemsiz olmadığını vurgulayacağız. İsterseniz ilk olarak bu konu hakkında pratik bilgiler verelim.

Her şeyin tam olduğu bir düğün düşünün. Gelinliğiniz , çiçeğiniz ve her türlü aksesuarınız tamam. Ancak ayakkabı ayağınızı sıkıyor veya düğün günü topuklardan biri kırıldı. İşte o hazırladığınız bir çok şeyin bir anda çok daha önemsiz olduğunu göreceksiniz. Bazı konularda tecrübe etmeden önlemi almak gerekiyor. Düğün konusunda da ayakkabı seçiminize bir hayli özen göstermelisiniz. Sağlam , kaliteli ve rahat bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Düğün günü yaklaşık 5 saat kadar oynamanız veya sürekli hareket etmeniz gerekecek. İşte bu sebeplerle ayakkabı konusunda çok seçici olmalısınız.

Gelelim yeni sezonun trend olan modellerine. Bu sene içerisinde boncuklu ve dantelli modeller bir hayli trend. Özellikle gelinliğinizde dantel detayları varsa ayakkabıda en azından dantel detaylardan uzak durabilirsiniz. Ancak bu illa şart değil. Daha şık görünmesi için boncuklu modellerde düşünebilirsiniz. Çiçek süslemeli modellerinde son zamanlarda çok sık üretildiğini ve tercih edildiğini söyleyebiliriz. Hadi şimdi sizler için seçtiğimiz gelin ayakkabısı modelleri ile devam edelim. Ardından konunun son bölümünde sizlerle olacağız.

Seçilebilecek en çeşitli listeyi sizlerle paylaştık. Dikkat ederseniz tarzınız ne olursa olsun bunla ilgili kaliteli bir model örneği görebilirsiniz. Gelişi güzel seçimler yerine tarzların en trend örnekleriyle sizleri baş başa bıraktık. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca yorum yapmayı ihmal etmeyin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir