En Şık Yatak Odası Tasarımları
Tarih 4 Şubat 2014 » 1735 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon, Moda, Öne Çıkanlar

Yatak odası modelleri

Son dönemlerde dekorasyon önerilerinin çok daha fazla ilgi çektiğini görüyoruz. Modern tasarımları , vintage tarzı ve bir hayli marjinal tasarımlara kadar hemen hemen bütün tasarımlar ilgi çekiyor. Bizde en çok merak edilen alanlarda incelemeler yaparak sizlere zengin bilgiler sunmak istiyoruz. Bugün yatak odası tasarımları içerisinde en çok dikkat çeken modelleri sizlerin beğenisine sunacağız. Ancak öncesinde döneme dair trendler hakkında bilgi almak için konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Yeni evlenecekler için ilk önerimiz mümkün olduğunca yatak odasını büyük tutmanızdır. Son dönemlerde trendleri takip ettiğimizde artık klasik yatak odası anlayışının değiştiğini görüyoruz. Çok daha fonksiyonel ve geniş tasarımların döneme hakim olduğunu söyleyebiliriz. Ton olarak ise beyaz , gri , kahverengi gibi renklerin ön planda olduğu bir dönemdeyiz. Ayrıca düşünenler için giyimde olduğu gibi vintage yani eskiye dönüş modasının da uygun olabileceğini düşünüyoruz. Zaten büyük dekorasyon markalarına gittiğinizde göreceğiniz modeller bunlardan ibaret. Özellikle vintage modasının oturma odası , çalışma odası ve yatak odası için çok geçerli olduğunu göreceksiniz.Elbette imkanlar el vermiyorsa ufak yatak odaları içinde bazı dekorasyon önerilerimiz olacak. Burada gördüğünüz modeller size yapmayı düşündüğünüz değişikliklerde çok fayda sağlayacaktır.

Galeriye geçerek modelleri çok daha büyük boy olarak inceleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca ilginizi çeken modeller için de yorumlarınızı bekliyor olacağız.  Yeni önerileri ve konularda görüşmek üzere şimdi sıra eşsiz tasarımlarda…

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir