En Güzel Banyo Lavabo Modelleri
Tarih 24 Eylül 2014 » 2117 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon, Öne Çıkanlar

Banyo Lavabosu Tasarımları

Dekorasyon konusunda her geçen gün yeni trendler çıkıyor. Evimizi daha şık göstermek için bir çok yol var. Bu yollar öğrenebilmek için yeni tasarımları sürekli incelemek gerekiyor. Bu konuda sizlere yardımcı olan ekibimiz bugün birbirinden şık banyo lavabolarını sizlerle buluşturacak. Kabul etmek gerekirse bir kısmı henüz ülkemizde satılmıyor. Ancak böylesine şık fikirler görünce insan pek bütçeye bakmıyor. İyi bir iç mimar ile bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz. Sitemizde de bununla ilgili iç mimar bilgileri mevcut.

Konuyu dağıtmadan lavabolara geri dönelim. Galeriye bakmadan önce kendinize şu soruyu sormanız gerekiyor. Ne kadar marjinalim? Evimde farklılığa hazır mıyım? Şayet klasik bir bakış açınız varsa galerimiz ilginizi çekmeyecektir. Genellikle ”vay be” dedirtecek tasarımları seçmeye çalıştık. Açıkçası klasik tarzdan ziyade biraz çılgınca tasarlanan lavabolar bizlerin çok daha fazla ilgisini çekiyor. Herkesin zevkini dikkate aldığımız için galerimizde klasik tarzlara da yer vermeye çalıştık. Sonuç olarak dekorasyona ilginiz varsa bu banyo lavabo modelleri mutlaka ilginizi çekecektir.

Son yıllarda dekorasyonda küvetten bir fincan veya lavabolardan bir bardak izlenimi çıkarılabilir. Hatta bunları direk kendi evinizde bile görebilirsiniz. Tasarımcıların son yıllarda bu tarz ürünleri trend haline geldi. Özellikle bardak şeklinde lavabo bizim galeride en beğendiğimiz modellerden biri. Daha neler var neler. Şimdi galeride keyifli bir lavabo turu atacağız. Sizlerde isterseniz yorumlarınızla konumuza katılabilirsiniz.

Başarı ufak detaylarda saklıdır. Banyo lavabosu deyip geçmeyin. Günde en az 3 kere karşınıza çıkacak. Hoş bir görüntü yakalamak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir