Dığal yollarla sarı saçlara sahip olun.
Tarih 26 Şubat 2014 » 1275 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

sarı saçlar

Sarı saçlar belkide modası hiç geçmeyecek bir saç rengidir. Ancak sarı saçları muhafaza etmek o kadarda kolay değil. Kuaförler arasında yapılan araştırma da hala en çok tercih edilen saç rengi sarıdır. Bizde bunun üzerine dünya çapında saç uzmanların önerilerini araştırdık. Kimyasallarla sürekli saçlarımızın sarılığını tazelemek zorunda kalıyoruz. Peki bunun doğal bir yöntemi yok mu? Var hemde saçlarınızı hem sarı yapacaksınız hem de güçlendireceksiniz. Dünyaca ünlü saç uzmanı Tom Perry bu formülü kadınlara hediye ediyor.

Formülü iyi uygularsanız saç renginizin de ilerleyen dönemlerde açılmasını sağlarsınız. Bu formülü daha önce deneme şansı bulmadık. Ancak formülü yayınlayan dergi saçta kalıcı sarışınlıktan bahsediyor. Emin olamadığımız için bu iddiada bulunamıyoruz. Ancak Tom Perry önerisi olduğu için güvenle sizlerle paylaşıyoruz. Kalıcı sarışınlık olur mu onu bilmiyoruz ama saç sağlığı konusunda da büyük bir faydası olacağı kesin. Saçlarınızı sarı yapabilmek için harcadığınız paralar size maalesef kimyasal olarak dönüyor. Bu yöntem ise sağlıklı sarışınlık olarak dönecek. Sizleri çok fazla meraklandırmadan formüle geçelim.

Doğal sarı saç elde etme formülü

İlk olarak yarım fincan kaliteli ve mümkünse bitkisel bir saç kreminin içine 4 fincan bal ekleyin. Sonra nemli saça bu karışımı sürün ve plastik bone ile kapatın. Mutlaka sekiz saat kadar saçınızda bekletin. Ardından güzelce yıkayın. Bu işlemi haftada bir kez tekrarlayın. Saç renginizin açılmaya başladığını göreceksiniz.

konu ile ilgili takıldığınız bir bölüm olursa çekinmeden sorun.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir