Desenli Tayt Modelleri , Modası
Tarih 16 Haziran 2014 » 1339 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Desenli tayt modelleri

Türkiye içerisinde çok fazla bulamayacağınız desenli tayt modelleri ile ilgili bir konuyla karşınızdayız. Yakın zamanda Türkiye pazarında da yer almasını beklediğimiz birbirinden şık tayt modellerini bu konu içerisinde bulabilirsiniz. Galeride modelleri incelemeden konumuzda detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Desenli tayt modası aslında uzun zamandır dünyada yaygın olarak tercih ediliyor. Türkiye’de maalesef siyah pantolon taytlar en çok satılan modeller. Maalesef dememizin sebebi girişimcilerin ve tasarımcıların bu konuda geride kalmaları üzücü bir durum. Bir çok konuda dünyaya ürünlerini gönderen ülkemizin bu konuda geri kalmasını istemiyoruz.

Desenli tayt modelleri , genellikle değişik grafikler veya manzaralardan oluşuyor. Renkleri ise düşündüğünüzün aksine bir hayli marjinal. Çizgilerinde yoğun kullanıldığı bir çok model var. En büyük avantajı ise günlük kombinlerimizde bize muhteşem bir envanter sağlamalarıdır. Bir örnekle söylediklerimizi güçlendirelim.

Desenli tayt

Biz bir çok AVM ‘ yi indirimler için yakından takip ediyoruz. Ancak buna benzer modeller pek bulabildiğimiz söylenemez. Varsa da çok az ve seçenekler sınırlı. Matematik temalı bu taytın çok orjinal bir görüntüye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Renk itibariyle de kombinlemesi çok kolay olacak.

Bu modellerin sitemiz üzerinde satılmadığını belirtmeliyiz. Dönemin trendlerini hatırlatmak ve sadece Türkiye modası değil dünyada da nelerin giyildiğini belirtmek istedik. Bir çok modeli galerimizde inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modellere yorum yapmayı ihmal etmeyin. Şimdi desenli tayt modellerinden oluşan galerimiz ile devam ediyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir