Derimod Deri Ceket Modelleri , Fiyatları
Tarih 24 Şubat 2014 » 1230 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Derimod Deri Ceket

Normal şartlarda her gün bir indirim haberi yayınlamaya çalışıyoruz. Ancak Derimod ile ilgili kampanyaları görünce vakit kaybetmek istemedik. Günün karlı alışverişlerinden bir tanesini gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken öncesinde konumuzu ve analizlerimizi dikkatlice okumak. Sonrasında galeride modelleri beğenerek vereceğimiz adreslerden temin etmek.

Derimod her zaman kalitesine güvendiğimiz markalardan biri olmuştur. Bu nedenle kalite analizlerini çok uzun tutmadık. Daha çok indirime girmiş modellerin tasarımlarını inceledik. Kadın deri ceket modelleri içerisinde böylesine şık tasarımlar bulabileceğiniz çok az marka olduğunu bilmelisiniz. Genelde bütçe konusunda sıkıntı yaşadığımız dönemlerde Derimod almak yerine daha uygun markalara yöneliyoruz. Ancak Derimod öyle bir kampanya yaptı ki bir çoğunuz bu fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz. Dilerseniz fiyatlara bir göz atalım.  Normal fiyatları 1120 TL ‘ ye kadar çıkan deri ceket modelleri şu sıralar gerçekleştirilen büyük indirim ile birlikte 430 TL – 200 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Bu fiyatlardan yararlanabilmek için Derimod mağazalarının yanı sıra 1v1y.com sitesinde açılan Derimod butiklerini de ziyaret edebilirsiniz. Bir çok ürünün kısa zamanda tükeneceğini düşünüyoruz. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

Derimod ile ilgili indirim haberlerini sitemizde güncel olarak bulacaksınız. Bunun dışında her gün yeni ürünler ve indirim haberleri ile karşınızda olmaya devam edeceğiz. AVM ve online satış sitelerinde en uygun fiyatları takibimizde bugünkü durağımız Derimod oldu. Şimdi sizlere Derimod ceket modelleri galerimizi sunmak istiyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir