Çiçek desenli dövme modelleri , modası
Tarih 27 Mart 2014 » 2597 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik

çiçek desenli dövme modelleri

Çiçek desenleri bu yılın ve geride bıraktığımız sezonun en önemli trendleri arasında yer alıyor. Çiçek desenli dövmeler konusunda müthiş tercihler yapabilirsiniz. Bu konuda size fikir verecek bir çok önerimiz olacak. Galeride modelleri inceleyebilirsiniz. Ancak öncesinde konumuzda modasına dair verilmiş bilgilere ulaşabilirsiniz. Yaptırmadan önce yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çiçek desenli dövmeler , bir bayan için en iyi tercihlerden biridir. En güzel yanlarından biri istediğiniz her bölgeye yaptırabilmenizdir. Büyük , küçük, orta boylarda çok şık çiçek dövmeleri görebiliyoruz. Çiçek desenli dövme modelleri için bir başka önerimiz ise renkli olanları tercih etmenizdir. Bu şekilde çok daha iyi bir görüntü elde edeceksiniz. Marjinal modellerden , klasik modellere kadar bir çok dövmenin örneğini konumuzda bulabilirsiniz.

Dövme konusunda fikir isteyen hanımlara pratik bilgiler sunmaya çalıştık. Ancak bunun dışında farklı bir konu ile bakış açımızı değiştirmek istiyoruz. Özellikle çalışan bir kadınsanız dövme yaptırırken çok fazla dikkat çekmemek için özen göstermelisiniz. Bunu bazen anlık hevesle gözden kaçırabiliyoruz. Gördüğümüz bir dövme bizi çok fazla etkiliyor. Sonuçlarını düşünmeden karar verebiliyoruz. Bu farklı bir konu ve bir çoğumuzun başına gelmeyecek olsa dahi bu açıdan da bakmaktan herhangi bir zarar gelmez.

Galeride modelleri ayrıntılı görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayarak galeriye geçiş yapın. Ardından modelleri büyük boy olarak görebilir ve yorumlayabilirsiniz. İşte sizin için dünyadan ve Türkiye’den seçtiğimiz bazı çiçek desenli dövme modelleri.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir