Christian Louboutin Ayakkabı Modelleri
Tarih 23 Şubat 2014 » 1363 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Christian Louboutin 2014 ayakkabı koleksiyonu

Bizlerden yoğun olarak dünya markaları hakkında incelemeler talep ediyorsunuz. Bizde son dönemlere damga vurmuş koleksiyonları araştırıyoruz. Christian Louboutin 2014 yazı için inanılmaz ayakkabılar tasarladı. Galeride modelleri izlerken büyüleneceksiniz. Ancak öncesinde detaylar için konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Christian Louboutin ayakkabı modelleri için son koleksiyonunda bir adım daha ileri gidilmiş. Ayakkabı dünyasında akla gelen ilk markalardan biri olan Christian Louboutin , bu koleksiyonunda tarzı itibariyle asaleti ihmal etmemiş. Bunun yanında renk seçimleri ile de daha zengin bir arşiv sunmuş. Özellikle son dönemlerde sıkça gördüğümüz desenli ayakkabılardan Christian Louboutin 2014 yaz koleksiyonunda da bol bol görmek mümkün. Leopar desenleri hemen hemen her ayakkabı markasının yeni sezonda kullandığı desenlerden biri. Yine krokodil desenler de sıkça kullanılıyor. Ancak Christian Louboutin bu desenleri çok şık tasarlamış. Bunun yanında daha önce sizlere önerdiğimiz ve özellikle 2014 yazında çok moda olacağını söylediğimiz şeffaf ayakkabılar konusunda da bizi haklı çıkarmışlar. Christian Louboutin yeni koleksiyonunda şeffaf ayakkabı modellerini de unutmamış.

Sizin için bütün modeller içerisinde en iyileri seçmeye çalıştık. Galeride ilginizi çeken modeller hakkında mutlaka yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca galeride modelleri daha büyük boy görüntüleyebilirsiniz. Bunun için ilginizi çeken resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sitemiz içerisinde ilerleyen dönemlerde görmek istediğiniz markaları ister sosyal medya adreslerimizden isterseniz de sitemiz içerisinde yer alan iletişim sayfasından bize ulaştırabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir