Çalışan Kadınlara Saç Modelleri , Önerileri
Tarih 24 Mart 2014 » 2363 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar, Videolar

Pratik saç modelleri

Saçlarınızdan vazgeçemiyorsanız iş dünyasına uygun pratik saç modelleri tercih edebilirsiniz. Bu konuda sizlere bazı pratik öneriler sunacağız. Ayrıca bize göre de zaten saçlarınızdan vazgeçmemelisiniz.

İş dünyasında sizi en çok rahat hissettirecek model topuz ve at kuyruğu saç modelleridir. Bir çoğunuz bu tarzı klasik olarak görseniz de hala en etkili saç modelleri arasında yer almaktadır. Ancak bu saç modellerini yapmak yeterli değil. Saçlarınıza uygun giyinmekte bir o kadar önemli bir konudur. Ofis ortamında daha çok bu modellerin seçilmesi de aslında ofis ortamındaki kıyafetlere en çok yakışan saç modelleri olmasından kaynaklanmaktadır. İş temposuna kapılıp saçlarınızı unutmayın. Çünkü bu modellerde saçlarınız dağılabilir. Buda aksine derli toplu görüntünüzü bir anda eksiye dönüştürebilir.

Belki bundan bir kaç yıl önce bu konuyu açmış olsaydık bu öneriyi yapmıyor olabilirdik. Ancak dönemin trendi olan örgü saçlarda yine iş dünyasında değerlendirebileceğiniz çok şık modellerdir. Günümüzde o kadar çok tercih şansınız oluyor ki bu da işinizi kolaylaştıracak. At kuyruğu ve topuzun aksine sizi sadece yaparken uğraştıracak. Sonrasında ise gün boyu rahat ve güzel saçlarla çalışabilirsiniz.

Konumuz sadece saç modellerini anlatmakla bitmiyor. Aslında konumuz asıl şimdi başlıyor. Galeride size iş dünyasına dair önereceğimiz saç modellerinin en güzel örneklerini sunacağız. Sizlerde belkide unuttuğunuz bir modeli hatırlayarak yarın işe giderken uygulayacaksınız. Kim bilir belkide hiç görmediğiniz bir model ile karşılaşarak yeniliklere yelken açarsınız?

Bahsettiğimiz modellerin dışında derlenen bir videoyu da sizlerle paylaşalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir