Bu kışın en trend şapka modelleri
Tarih 22 Aralık 2013 » 1130 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

kadın şapkaları

Özellikle yeni sezon içerisinde bir çok başarılı modacı modern şapkalar üzerinde durdu. Sizlere gözlemlediğimiz bu moda ile alakalı bir galeri oluşturduk. Bir çok konuda fikir sahibi olabileceğiniz modelleri eklemeye çalıştık. Kombin konusunda sıkıntı yaşayanlara da harika çözüm önerileri sunduk. Kombin etiketiyle eklenen modelleri bu bağlamda özel olarak incelemelisiniz.

Şapka konusunda sadece moda anlamında değil , soğuklardan korunma açısından da ihtiyacınız var. Hem soğuktan korunup hem de şık olabilmeyi kim istemez ki? Tarzınız bir çok kadına göre farklı olabilir. Ya da klasik giyinmeyi seviyor olabilirsiniz. Bu ihtimaller haricinde bir çok seçenek söz konusu olabilir. Burada hepsini baz alarak bir galeri oluşturmamız gerekiyordu. Bunun için bir çok katalog , defile ve moda haftalarının sokak modası görüntülerini inceledik. Sonuç olarak keyif alarak hazırladığımız şık bir galeri çıktığını düşünüyoruz. Ayrıca sokak modası demişken sizlerinde bize kendi kombinlerinizi veya konuya uygun şapka önerilerinizi gönderebileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Konu altındaki yorum bölümünden bize ulaşarak bilgileri paylaşabilirsiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlarda mail adresleriniz sitede görünmeyecektir.

Önerilerimizi sizlere resimler vasıtasıyla yaptık. Örneğin neon renkler kullanarak giyiniyorsanız nasıl bir şapka giymeniz gerektiğini görsel olarak anlattık. Ya da kalın giyimde , palto giyerken nasıl tercihler yapmanız gerektiğini galeride göstermeye çalıştık. Eğer girdiğiniz bir moda sitesi tek düze bir bilgiyle şu moda şunu giyin diyorsa asla itibar etmeyin. Çünkü giyim tarzına göre uygulanacak model her zaman farklıdır. Bunun bir kriteri yoktur. Sadece uygun olabilecek seçenekler sizler için belirlenir , siz kendinize yakışacağını düşündüğünüzü değerlendirirsiniz.  Her zaman için olması gereken kural bu olmalıdır. Bir çok kadın ”ben bana yakışanı giyerim.” dese de bu tarz konuların etkisinde kalır. Sizi bu konuda da uyarmak istedik.

Not: Moda deyince kendimizi kaybediyoruz : ) Araya bir kaç yazlık şapka da sıkıştırmak istedik : )

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir