Boyfriend Pantolon Modelleri , Modası
Tarih 24 Nisan 2014 » 3189 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

2014 Boyfriend pantolon modelleri

Dönemin trendlerine uygun modelleri önermeye devam ediyoruz. Bugün boyfriend pantolon modelleri ve kombinleri hakkında çok detaylı bilgilere sahip olacağız. Sokak modasından en yeni ve güzel görüntüleri konumuz içerisinde bulabilirsiniz. Ancak öncesinde boyfriend pantolon modelleri hakkında paylaştığımız yazımıza mutlaka bir göz atın.

Öncelikle boyfriend pantolon nedir? sorusunun yanıtını verelim. Boyfriend pantolon veya boyfriend jean demek çok farklı şekillerde açıklanabiliyor. Kimisi kelime anlamından yola çıkarak erkek arkadaşının pantolonunu giymek olarak değerlendiriyor. Kimisi paçalarını kıvırmanın erkeksi görüntü vermenin boyfriend pantolon anlamına geldiğini düşünüyor. Hepsi doğru bir yaklaşım olsa da işin uzmanlarının görüşü bizim için belirleyici kriterdir. Erkek arkadaşınızın olmasına gerek yok. Giydiğiniz kotun erkeksi oluşu bu modanın belirleyici özelliğidir. Ancak paçalarını kıvırmanız ve özellikle yırtık modelleri tercih etmenizi şiddetle öneririz.

Son dönemde ünlülerin sokak modasında en çok tercih ettiği modellerden biridir. Galerimizde kombin önerilerinde bulunurken örneklerini görmeniz mümkün. Kombin konusunda ise çok tercih edilmesinin sebebi gizli. Hemen hemen her şey ile kombinlenebiliyor. Buda günü kurtarmak isteyenlerin tercih etmesini sağlıyor. Ayrıca görünüm olarak sizi daha genç gösterecektir. Her mevsim boyfriend pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu sene başında bir çok üretici boyfriend pantolon modasını görmezden gelmedi. Geçtiğimiz yıla çok daha fazla model bulma imkanına sahipsiniz. Konumuzun başında söylediğimiz gibi kimilerinin erkek arkadaşının pantolonunu giymek olarak değerlendirmesine kulak asmayın. İlla erkek arkadaşınız olmasına gerek yok. Üreticiler sizler için bu modelleri fazlasıyla üretiyor. İşte sizin için seçtiğimiz örnekler;

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir