Bordo Dudak Modası
Tarih 26 Eylül 2014 » 1083 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

Bordo Ruj

Modayı her anlamda inceleyerek en önemli trendleri doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz. Dudaklar konusunda maalesef çok fazla modayı takip etmiyoruz. Genellikle zevkimize uygun olması tek belirleyici etken oluyor. Giyinirken ve makyaj yaparken zevkinize uygun davranmak kuşkusuz çok büyük bir önem taşıyor. Ancak yakışıp yakışmadığını bilmeden tercih etmek çok daha kötü bir görüntüye neden olabilir. Bu konuda en çok ihmal edilen ruj modası hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Soğuk havaların gelmesi ile birlikte kış trendleri hakkında araştırmalar hız kazandı. Ruh konusunda genelde soğuk günlerde tercihler mat renkler oluyor. Geçtiğimiz seneyi hatırlayanlar varsa wamp modası bir hayli yaygındı. 2014 ruj modelleri konumuza tıklayarak geçtiğimiz sene modada neler vardı öğrenebilirsiniz. Bu seneye bakacak olursak bir çok defilede Sonbahar/Kış koleksiyonlarında bordo rujların dikkatimizi çektiğini söyleyebiliriz. Yaygın olarak kullanılınca bir araştırma yapmaya karar verdik. Önemli güzellik dergileri ve uzmanları dünyada bordo ruj modasının başladığından bahsediyorlar. Özellikle bu kış kırmızıya çalan bordo ruj tercihini sıkça yapabilirsiniz. Ayrıca bu ruj seçimi ile kıyafet konusunda da çok zorlanmayacaksınız. Seçim yapmanız diğer rujlara göre çok daha kolay olacaktır. Çünkü bordo ruj özellikle de kırmızıya çalan bordo ruj genelde bütün renklerle uyum sağlar.

Bordo ruj modelleri

Bu resimde dediğimiz rengin örneğini çok net şekilde görebilirsiniz. Makyaj yaparken de çok zorlanmayacağınız büyük bir gerçek. Özellikle açık tenlilerin bu ruj ile çok daha kadınsı görüneceğini söyleyebiliriz. Dudaklarınızı ön plana çıkarak ve sizi olduğunuzdan daha kadınsı gösterecektir. Bizim bu kış için önerimiz bordo ruj modelleridir.

Bordo ruj modası

İlerleyen günlerde çok daha detaylı bir ruj modası analizi yayınlayacağız. Sitemizi günlük takip ederek modayı yakından inceleyebilirsiniz. Ayrıca dünya modası hakkında da çarpıcı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir