Boncuklu sandalet modelleri , modası
Tarih 26 Nisan 2014 » 2620 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

yeni boncuklu sandalet modelleri

Her gün modanın farklı alanlarında incelemeler yapmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere boncuklu sandalet modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yazın yaklaştığı şu günlerde özellikle sandaletlerle ilgili çok soru alıyoruz. Hem bu soruları yanıt hem de kombin konusunda takılanlara bazı önerilerimiz olacak. Sandalet modası hakkında geçtiğimiz günlerde de bilgiler vermeye çalıştık. Bugün ise yazın çok ilgi görecek boncuklu sandalet modelleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Sonrasında ise galerimizde modeller hakkında yayınlanan resimleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

Boncuk sandaletler genellikle parmak arası olarak tercih ediliyor. Bu modellerin haricinde çok farklı tercihlerde yapabilirsiniz. Boncuklu modellerin belli bir kesim tarafından sürekli kullanıldığını biliyoruz. Ancak son dönemlerde yaygınlaştığını ve bir çok ünlü isminde tercih ettiğini görünce bizde sitemizde bu konuya yer açalım istedik. Yabancı moda uzmanları da bu konuda dikkatimizi çekmeye çalışıyorlar. Türkiye içerisinde yaz aylarında sokak modasında özellikle çok fazla göreceğimiz tasarımlardan bizde bir kaç örnek vermek istedik.

Boncuklu sandalet modelleri genelde gösterdikleri zengin görüntü ile ilgi çekiyorlar. Kombin konusunda ise hiç sıkıntı yaşayacağınız bir durum yok. Çok şatafatlı bir model seçtiyseniz daha sade kıyafet seçerek kombinde başarılı olabilirsiniz. Son bölümde sizleri galerimizde seçtiğimiz modelleri incelemeye davet ediyoruz. Galerimizde modelleri detaylı inceleyebilmek için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında sırasıyla veya istediğiniz bölümden büyük boy olarak modellere bakabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir