Bluz modelleri ve kombinleri
Tarih 25 Şubat 2014 » 1546 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

bluz komdelleri

Son dönemlerde en sık sorulan sorulardan birisi bluzlarla kombinlemenin en başarılı yolunun ne olduğudur. Biz özellikle piyasada yakın tarzları bulabileceğiniz bluzları kombin örneği olarak seçtik. Bunun yanında pratik bilgiler ile de konumuzu bir hayli yararlı hale getirdik. Dilerseniz öneriler ile başlayalım.

Bluz konusunda son dönemlerde inanılmaz tüketim ve üretim olduğunu görüyoruz. Bir çok tarz ve modeli rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Üstelik bütçenizi çok arttırmanıza gerek yok. Bu önemli imkanı avantaj haline getirebilirsiniz. daha önce size asimetrik modasından bahsetmiştik. Özellikle asimetrik mini bir eteğin üzerine şık bluzlarla harika kombinler yakalayabilirsiniz. Bu yılın en başarılı kombinlerinden birinin bu olduğunu düşünüyoruz. Zaten galeride özel olarak kombin yazısı ile belirttiklerimiz sizlere tavsiyelerimizdir. Yaz ayları için kısa bluzlar yaygın şekilde görülecek. Sizlerde alışverişlerinizde buna göre bluzlar tercih edebilirsiniz. Vintage rüzgarı yaz aylarında da hakimiyetini sürdürecek. Vintage modasının önemli parçası da kısa bluzlar olacak. İş kadınları için blazer ceket içine şık bluzlar tercih edebilirsiniz. Bunun için yeterli envanteri hemen hemen bütün markalardan bulabilirsiniz. Sitemiz de indirimleri takip ederek avantajlı alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Galeride sizler için seçilmiş bluz modelleri haricinde önerileriniz olursa bizle iletişime geçin. Kendi başarılı kombinlerinizi de sitemizde yayınlatabilirsiniz. Galerimizde ilginizi çeken modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Son olarak sizlere özel olarak seçtiğimiz bluz modelleri galerimizi sunmak istiyoruz. Yeni kombin konularında görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir