Bej Çanta Modelleri
Tarih 12 Ekim 2014 » 1170 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Bej Çanta Modelleri

Kombin yapma konusunda bir çoğumuz gerekli envanter olmamasından dolayı zorlanıyoruz. Her renk elbise veya her renk çantanız yoksa yapmanız gereken bir çok renkle uyumlu olan renkte ürünleri tercih etmek olmalıdır. Bu bağlamda bej rengin bir çok koyu renkle uyum gösterdiğini düşünürsek bej renkle ilgili çanta modellerinin günümüzdeki trendlerine bakabiliriz diye düşünüyoruz.

Son dönemlerde modanın renk dünyasına pek inmediğimizi düşündük. Sizden gelen talep üzerine de trend bir renk ile yolumuza devam ediyoruz. Özellikle 2013 yılında koleksiyonlarda bej rengi çok daha fazla görür olduk. rengin duruşu en çokta olgun bir görüntü yakalamak için tercih ediliyor. Kıyafet konusunda tercih edildiğinde yüzünüzü , saçlarınızı ve makyajınızı vurgulamak anlamına geliyor. Aksesuar olarak seçmek ise ki şimdi konumuz bu kesinlike giydiğiniz kıyafetlere vurgu anlamna gelecek. Kombin konusunda size bir çok örnek sunacağız. Trend alarmı konularımızda bazen indirim konusunda da bilgi isteniyor. Ayrı bir konu olmasına rağmen bir iki örnek sunmadan geçmeyelim. enmoda.com online satış sitesinde Michael Kors , Tooche gibi çanta konusunda ilgimizi her zaman çeken markalarda indirim var. E tabi biz bu konuyu açarken böyleydi. Konuyu açtıktan bir kaç hafta sonra fiyatlar mutlaka değişecektir. Hadi şimdi gelin galerimizde bej çanta modelleri ile ilgili neler bulabilir onlara bakalım.

her kadında bir bej çanta mutlaka olmalıdır. Böylece canlı renkte kıyafetler giydiğinizde veya makyaj yaptığınızda buna uyumlu bir çantanız olmuş olacaktır. Yine kış aylarında koyu renkleri tercih edenlerde bej çantalardan yararlanabilirler. Bizleri takip ederek dönemin trendlerini yakından inceleyebilirsiniz. Objektif ve en doğru bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir