Banyo Dekorasyon Önerileri
Tarih 5 Temmuz 2014 » 1799 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon, Öne Çıkanlar

Evinizi dekore ederken her odayı ayrı ayrı değerlendirmelisiniz. Uyum sağlamak için düşündüğünüz bazı uygulamalar özellikle banyo için uygun olmayabilir. Evin bütününü bozmayacak şekilde doğru banyo dekorasyonu tercihleri için konumuzu dikkatle takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Yeni sezona dair trendler ve örneklerle dolu konumuzda detayları bulabilirsiniz.

Üzerinde ağırlıklı olarak duracağımız konu 2015 yılı banyo dekorasyon önerileri olacak. 2015 yılı tıpkı geçen sene olduğu intage etkisinde kalıyor. Trend renk olarak altın rengini önerebiliriz. Ancak altın rengi bir çoğumuz için kasvetli gelebilir. Bu durumda tercihiniz tamamen sizi rahat hissettirecek renklerden yana olmalıdır. Ancak altın renginden kastımızı bir kaç örnekle özetleyelim.

En güzel banyo modelleri

Evet bir çoğumuz için oldukça lüks bir banyo tasarımı olabilir. Ancak örnek verilmek istenen dekoru tam anlamıyla yansıtıyor.

Romantik banyo tasarımları

Böyle bir tasarımla da romantik bir banyo görüntüsü elde edebilirsiniz. Altın renginin sadece kasvetli olmadığını göstermek istediğimiz örnek bir tasarımdır. Özellikle kendi tasarımını çizdireceklere çok başarılı bir örnek olduğunu söyleyebiliriz.

Banyo tasarımları

Geniş bir banyoya sahipseniz böyle bir tasarımı mutlaka düşünmelisiniz. Banyoyu ayrı bir bölüm olarak değerlendirmeniz gerektiğini konu başında ifade etmiştik. Söylenenlere en uygun örnek olarak bu şık banyo tasarımını sunabiliriz.

Özel banyo tasarımları

İmkanı olanlar için özel bir banyo dekorasyonu yapmak mümkün. Bu resimde yer alan banyo tasarımı bir çok kişiye çizimlerde farklı fikirler verebilir. Müstakil yapılar için çok farklı ve özel bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

Modern banyo tasarımları

Modern banyo tasarımları için verilebilecek sayısız örnekten sadece bir tanesi. Diğer tasarımlara göre çok daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Ancak genel anlamda fiyatının çokta ucuz olmayacağı aşikar.

farklı banyo tasarımları

Daha klasik modeller düşünenlere böyle bir duşu banyo dekorasyonunuz için düşünebileceğinizi belirtelim. Bizim örnekler içerisinde hem ekonomik hem de şık bulduğumuz bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Duşun keyfini çıkarabileceğiniz bir sistem.

Klasik banyo tasarımları

Klasiğe çok daha uygun bir tasarım istiyorsanız bu model çok şık ve yer kaplamayan normal boyutlardaki banyolar için uygun.

Gelin şimdi de biraz daha sıra dışı fantezi diyebileceğimiz banyo tasarımlarına göz atalım. Yukarıdaki modellerden bir çoğu ”daha fazlası da mı var?” sorusunu akla getrebilir. Evet işte daha fazlası…

İlginç banyo tasarımları

Bizim ilginç banyo tasarımları konumuzda en beğendiğimiz tarz sahibi tasarımlardan biridir. Bundan esinlenerek çok daha farklı kombinasyonlar içeren banyo tasarımlarının sahibi olabilirsiniz. Sıcak bir kahve , çay temalı bu banyo zeki insanoğlunun ispatlarından biridir.

2015 banyo dekorasyon modası

Tarz sahibi bir banyo örneğini anlatabilecek çok başarılı bir tasarım. Listemizde biz her ne kadar sıra dışı banyo tasarımlarına eklemiş olsak da lüks ve şık bir tasarım olduğunu da söylemeliyiz. Ayrıca bu resimden yola çıkarak tasarımlarınız da sizde manzara opsiyonunu değerlendirebilirsiniz. Duvar konusunda bu tip çalışmalarla ilgili çalışma yapan bir çok firma var.

Banyo tasarımları

Konumuzun son resmini de yine romantizm peşinde olanlara önereceğimiz bir tasarımdan seçtik. Bu resimlere ek olarak özel tasarımları listemize ekletmek istiyorsanız iletişim bölümünden bizle temas kurabilirsiniz. İlerleyen günlerde konu ile alakalı güncellemeleri gerçekleştirebiliriz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir