Balmain 2014 – 2015 Sonbahar / Kış Koleksiyonu
Tarih 11 Mart 2014 » 1930 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Defile, Moda, Öne Çıkanlar, Videolar

Balmain 2015

Balmain dünya modası içerisinde her zaman önemli bir rol üstlenmiştir. Tasarımları aylarca konuşulup bir çok ünlü tarafından da tercih edilmiştir. Bizlerde sitemizde mümkün olduğunca markanın defile ve tasarımları hakkında haberleri objektif olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Bugün Balmain 2014 – 2015 Sonbahar / Kış koleksiyonu hakkında bilgiler sizlerle paylaşacağız.

Bu kışın koleksiyonlarında canlı renklerin yoğun olması 2014 -15 sonbahar / kış koleksiyonu için bizi çok daha meraklandırdı. Beklenenin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yine her kışa göre çok daha canlı tonlar tercih ediliyor. Balmain özellikle zebra ve leopar desenleri üzerinde durmuş. Bunun dışında kullanılan materyallerin çeşitliliği gözden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor. Kısa zamanda ünlü moda eleştirmenleri tarafından olumlu yorumlar alan Balmain bu defilesi ile daha çok konuşalacağa benziyor. Birbirinden şık tasarımların yanı sıra renk tercihlerinin de çok beğenildiği defile ilgili yapacağımız herhangi olumsuz bir durum yok.

Her zaman olduğu gibi bir çok moda sitesinden daha ayrıntılı olarak defileyi sizlere sunacağız. İlk olarak defileden en çok ilgi gören modelleri resim galerimizde inceleyebilirsiniz. Ardından defilenin videosunu izleyebilirsiniz. Bilgiler , resimler ve videolar ile defile hakkında her bilgiyi sizlerle paylaştık. İlerleyen bölümlerde incelenmesini istediğiniz defileler için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda gerçekleşmiş defilelerin sunumu uzman ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Şimdi sizleri Balmain 2014 – 2015 Sonbahar / Kış Koleksiyonu görselleri ile baş başa bırakıyoruz.

Balman 2014 – 2015 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir