Balizza Pantolon modelleri
Tarih 29 Eylül 2014 » 1116 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Genel, Güzellik, Öne Çıkanlar

Balizza

Bayramın yaklaştığı şu günlerde en kapsamlı indirimler ve yararlı alışverişler için editörlerimiz yoğun bir çalışma içerisindeler. Bugün sizlere aynı markadan iki farklı indirim haberi vereceğiz. Genel bir inceleme yerine ürün ürün inceleyerek daha kapsamlı önerilerde bulunacağız. Balizza markasının birbirinden şık pantolon modellerinin yer aldığını konumuzda gerekli bütün bilgiler yer almaktadır.

Kalite Analizi

Balizza Pantolon ModelleriMarkanın şuan için indirimde olan en pahalı pantolon modeli yukarıda yer alıyor. Bizde kalite değerlendirmesini en iyi şekilde yapabilmek için bu modeli inceledik. Bize genel kalite için yararlı bilgiler verecektir.

%100 polyester KADIN
Model Ölçüleri

Beden:36/S
Göğüs: 88 cm
Kalça: 93 cm
Bel: 63 cm
Boy: 1.73 cm
[13:49:21] seval çelik: Model Ölçüleri

Boy :186
Beden: 48
Göğüs: 100 cm
Bel: 85 cm
Kalça: 95 cm

Ürün özellikleri bizler için her zaman fiyattan önce gelmeli. Çünkü fiyatları belirleyen tasarımlar kadar kalitesidir. Sizlerde ürünleri satın almadan önce belirtilmediyse dahi mutlaka kalitesi hakkında bilgi isteyin.

Satış Opsiyonları ve İndirimli Fiyatlar

Ürün incelemelerimizde en çok ilgi gören kısım burasıdır. Normal fiyatları 360 TL ‘ yi bulan bu şık pantolonların indirimler sonrası fiyatları ise 120 TL ile 90 TL arasında değişmektedir. Balizza mağazaları haricinde online alışveriş opsiyonu olarak limango.com.tr sitesini örnek gösterebiliriz. Ancak özelikle online satışlarda butikler çok uzun süre açık kalmıyor. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Kısa zamanda ürünlerin tükeneceğini düşünüyoruz.

Balizza Pantolon Modelleri

Modelleri gördükten sonra kısa bir değerlendirme yaparak konuyu noktalandıracağız.

Editör Değerlendirmesi

Az sayıda örnek olsa da tabiri caizse boş model yok. Hepsi birbirinden şık ve kaliteli pantolonlardan oluşuyor. İndirimler söz konusu olunca alışveriş için çok fazla beklememek gerektiğini düşünüyorum.  Aynı markanın yakın zamanda diğer ürünlerini de inceleyerek beğeninize sunacağım. Günün en karlı ve kaliteli alışverişi olarak Balizza markasını seçiyorum.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir