Balerin Topuz Yapılışı
Tarih 31 Ocak 2014 » 2793 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

Balerin Topuz Modelleri

Sizlerden gelen talep üzerine saç şekilleri hakkında detaylı anlatımlarla bir çok bilgiyi sizlere sunacağız. Bu konumuz içerisinde balerin topuz yapılışını öğreneceğiz.

Balerin topuz için kuaföre gitmenize gerek yok. Bir kaç adımda sizlerde rahatlıkla bu sitili uygulayabilirsiniz. Genellikle vaktiniz olmadığında balerin topuza başvurarak günü kurtarabilirsiniz.

balerin topuz yapılışı

İlk olarak başınızı öne eğin ve saçlarınızı öne doğru salın. Sonrasında ise saçlarınızı ensenizden başlayarak örün.

balerin topuz yapımı

Ördüğünüz saçlarınızı tokayla sabitledikten sonra geri kalan saçlarınızı tepeden toplayın.

balerin topuz yapılış

Saçlarınıza tarak ile hacim kazandırın ve son olarak da hacimlendirdiğiniz saçları tepenize dolayın. Herhangi bir tel toka ile tutturun. En zor zamanlarda sizi kurtaracak bir topuz modelini sizlerle paylaşmış olduk. Son resimde de hepsini sırasıyla daha rahat görebilmeniz açısından bütün halde ekledik.

Balerin Topuz Tarifi

Balerin topuz hakkında takıldığınız bölümler olursa çekinmeden bizlere yorum vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Bu saç modeli haricinde başka saç modelleri hakkında detaylı bilgileri sitemizde görmek isterseniz mutlaka iletişim bölümünden bizlere yazın. Bunun dışında eğer sizler kendi anlatımlarınızı yayınlatmak veya eklemek isterseniz iletişimden sonra gerekli bilgileri ulaştırmalısınız. Böylece sizlerde özgün yazılarınızı yüzbinlere duyurma şansına sahip olabilirsiniz.

Son bölümde birazda sosyal medya faaliyetlerinden bahsetmek istiyoruz. Yan menüde görülen sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederek bütün gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde bizi takip eden ziyaretçilerimize sürprizlerimiz de olacak. Yeni saç stilleri konularında görüşmek üzere şimdilik hoşçakalaın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir