Aynalı gözlük modelleri , modası
Tarih 28 Nisan 2014 » 2286 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Genel, Moda, Öne Çıkanlar

aynalı gözlük modelleri

Aynalı gözlükler ilk çıktığından bu yana belli kişiler tarafından yaygın olarak tercih ediliyor. Bu yaz içinse moda yorumcularına göre en trend modeller haline gelebilir. Özelikle önemli gözlük markalarının aynalı gözlük modelleri konusunda envanterlerini geliştirmeleri bize bunun gerçek olacağı izlenimi veriyor. konumuzda modası hakkında bilgiler yer alırken galerimizde de yeni sezona dair çok şık modellerden örnekler bulabilirsiniz.

Aynalı gözlük modelleri konusunda kadınların çok daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Üreticilerin kadınlara çok daha fazla model ürettiğini görüyoruz. Tercih açısından da kadınların bu modellere çok daha fazla ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Sıcak günlerin gelmesi yaz alışverişimizi biraz daha hareketlendirdi. Özellikle yazı bekleyenler kendini ifade eden şık güneş gözlüğü arayışına başladılar. Seçiminizi yapmadan önce galerimizde ki modellere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak galeride gördüğünüz modellerin sitemiz içerisinde satılmadığını bilmeniz lazım. Bu konu dönemin trendleri hakkında bilgi almanız için hazırlanmıştır. Sitemiz üzerinde herhangi bir satış henüz söz konusu değildir. Ancak galeride göreceğiniz modeller Türkiye içerisinde rahatlıkla bulabileceğiniz modellerden oluşuyor. Hepsi yaygın markaların ürünleri olarak seçildi. Bu sayede dönemin modasını takip ederken beğendiğiniz modelleri de dışarıda rahatlıkla bulabileceksiniz.

Galerimiz sizler için özel olarak hazırlandı. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece galeride büyük boy olarak resimlere bakabilirsiniz.  Şimdi sizin için özenle seçtiğimiz aynalı gözlük modellerine hep birlikte göz atalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir