Asimetrik Saç Modelleri
Tarih 27 Temmuz 2014 » 1384 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güzellik, Öne Çıkanlar

Asimetrik saç modeli

Son dönemlere dair bir çok analizimizde asimetrik saç kesimlerden bahsetmiştik. Tıpkı modanın her alanında olduğu gibi saç kesimlerinde de asimetrik detaylar bir hayli trend olarak ön plana çıkıyor. Bu konumuz içerisinde asimetrik kesimlerden örneklerle birlikte ilerleyen günler için yapılabilecek seçimler üzerinde konuşacağız.

Asimetrik saç modellerini daha çok Rihanna ‘da görmüştük. Hatta daha önce incelediğimiz konularda da değinme imkanı bulmuştuk. O zamanlar marjinal olarak değerlendirilen asimetrik saç kesimleri şuan için özellikle dünyada bir hayli trend. Ülkemizde de bu yaz ayları içerisinde sıkça karşımıza çıkıyor.

asimetrik saç kesimleri

Asimetrik tabiri bazılarımızın kafasını karıştırabilir. Bu sebeple görüntülü anlatımın çok daha etkili olacağını düşündük. Resimde görülen model ülkemizde en çok tercih edilen modeldir. Bu saç kesimini Rihanna’dan bir çoğunuz hatırlayacaksınız. Hatta ondan esinlenerek tercih eden çok kişi olduğunu da biliyoruz. Dünya çapında isimlerinde bu modeli hala tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Asimetrik saç trendi

Asimetrik saç kesimlerini sadece bob kesim olarak düşünmemek gerekiyor. Uzun saçlarda da tercih edilebilecek bir çok farklı modeli konu içerisinde sizlerle paylaşacağız. Özellikle galerimizde bol bol örnek bulacaksınız.

Galerimizde modelleri çok daha detaylı inceleyebilirsiniz. Resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için ilginizi çeken resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca sizinde özel olarak eklemek istediğiniz notlar olursa yorum yazmayı ihmal etmeyin. Dönemin trendini yansıtacak ve bir çoğunuza örnek olabilecek saç modelleri ile karşınızdayız. Daha fazla saç modeli incelemek isteyenler arama bölümünde saç modelleri diye aratarak bir çok farklı alanda konu bulabilirler.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi ihmal etmeyin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir