Alexander McQeen 2014 İlkbahar yaz Koleksiyonu
Tarih 30 Aralık 2013 » 1075 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Defile, Moda, Öne Çıkanlar, Videolar

Alexander McQueen

Her sezon yeni tasarımlarını merakla beklediğimiz Alexander McQueen bu senede harika tasarımlar ile karşımıza çıktı. Son olarak Paris moda haftası kapsamında takip ettiğimiz 20 ilkbahar / yaz koleksiyonları çok ilginç görüntülere sahne oldu. Sizler için ilk olarak defilenin resim galerisini , ardından da defile videosunu sunacağız. Ancak öncesinde yeni tasarımlar hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

Defilenin en ilginç detayı kuşkusuz ilkel şekiller oldu. Cesur karışık renk tercihleriyle birlikte ilginç ancak bir o kadar da şık bir tasarıma imza atıldı. Orta çağ dönemine bizleri geri götüren defile de yine izleyenleri soluksuz bırakmayı başardılar. Vintage modasına farklı bir bakış kazandıran defilede her ayrıntı dikkatleri çekiyor. Bu sene içerisinde sıkça gördüğümüz farklı geometrik şekiller yine Alexander McQueen defilesinde de yer aldı.

İlkbahar yaz denince çok daha canlı renkler ve farklı tasarımlar beklenirken çok cesur bir hamle ile karışık renklerden ve iddialı tasarımlardan oluşan yeni koleksiyonu dünya moda otoritesinden de tam not almayı başardı. Defilede kullanılan materyalleri sizler için araştırarak bir çok moda sitesinde olmayan detayları sunmak istedik. Genellikle pamuk kullanıldığı gibi bunun yanında kanvas da kullanılan materyaller arasındadır. Sizlere şimdi ilk olarak resim galerisini sunacağız. Ardından defilenin videosunu ayrıntılı şekilde izleyebilirsiniz. Galerimizde detaylı gezebilmek için herhangi bir resme tıklayıp galeriye geçiş yapmanız gerekiyor. Hepinize keyifli bir moda yolculuğu diliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir