Tarih 29 Haziran 2014 » 882 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Bugün indirimli ürünler köşemizde anneleri memnun edecek bir konu ile karşınızdayız. Bize gelen mailler ve yazılar doğrultusunda bu konu için detaylı bir araştırma yapmaya çalıştık. Göğüs pompası markaları ve ürünleri hakkında geniş çaplı bilgilere bu konu içerisinde ulaşabilirsiniz. Söz konusu bebek olunca çok dikkat etmek gerekiyor. Vakit kaybetmeden bilgi edinmeye başlayalım.

Ameda Lactaline Elektrikli&Pilli Süt Pompası

İlk önereceğimiz ürün bir çok annenin tercihi olan Ameda Lactaline

Ameda Lactaline Süt Pompası

Özellikleri

Basınç ve ritm ayar düğmeleriyle bebek emişini efektif olarak taklit eder. Her iki memenin aynı anda sağılabilmesine imkan verir. Çift pompa seti ile daha çok prolaktin üreterek annede sütünün daha çok artmasına yardımcı olur. Pompa setinin benzersiz silikon diyaframı ile hafif ve rahat kullanılabilir. Pompa setinin motor kısmından bağımsız tasarımı ile hafif ve rahat kullanılabilir, etkin sağım özelliği vardır.

Ürünün Madde İçeriği: Polypropilen Paket İçeriği: 1 adet Pompa, Adaptör, 2 adet süt kabı, 2 adet set. Garanti Şartları: 2 Yıl

Temizlenme Özellikleri: Setlerini pompa kaynatma, ev tipi sterilizatörler, sıvı – hap sterilizasyon sistemiyle steril edilebilmektedir. Kalite / Onay Belgeleri:CE- NSAİ,ISO- 13485,ISO-9001

Üretim Yeri: Çin Markanın Ait Olduğu Ülke: ABD

Fiyatı : 349,90 TL

Sizlere önereceğimiz bir başka ürünle devam edelim. Chicco markasının bebekler için ürettiği kaliteli ürünlerden biride Chicco göğüs pompasıdır.

Chicco Elektirikli Göğüs Pompası (Taşınabilir)

Chicco Göğüs Pompası

Özellikleri:

Natural Feeling Taşınabilir Elektrikli Göğüs Pompası, sütün, bebeklerin emmesine benzeyen bir hareketle, mümkün olan en nazik yolla çıkarılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Anneler ihtiyaçlarına ve göğüslerinin fizyolojisine en uygun emme yoğunluğunu ve sıklığını seçebilirler. Düğme pedindeki “+” ve “-” düğmeleri annelerin emme ritmini ayarlamalarına ve kontrol etmelerine olanak tanırken, akış ayarlayıcı valf de emme yoğunluğunu düzenler. Üstelik, özel hafıza fonksiyonu sayesinde göğüs pompası açıldığında son kullanılan emme hızı otomatik olarak ayarlanır. Yenilikçi pompa başlığı daha geniştir ve tüm göğsü kaplar; böylece süt biriktirme süreci boyunca dış süt kanallarının uyarılmasına yardımcı olur. Yumuşak silikon doku göğse kusursuzca yapışır ve nazikçe masaj yapar. Biberon halkası ve fizyolojik biberon emziği takılarak süt bebeğe doğrudan verilebilir. Maksimum esneklik ve kolaylık sağlamak amacıyla, bu taşınabilir elektrikli Göğüs Pompası, 1.5V AA alkalin pillerle (dahil değildir) ya da kendi adaptörü aracılığıyla prize takılarak çalıştırılabilir.

Fiyatı : 279 TL

Şu sıralar indirimde olan başka bir ürünle devam edelim.

Elektronik Philips Avent Natural Göğüs Pompası

Philips Avent Natural Göğüs Pompası

Özellikler:

Patentli geliştirilmiş yumuşak beş yapraklı masaj başlığı ile bu benzersiz Philips AVENT Göğüs Pompası sayesinde daha fazla verim elde edebilirsiniz. Öne eğilmeden süt sağımı gerçekleştirebilir, böylece en rahat pozisyonda konforlu halde süt akışı sağlarsınız. İçeriğindeki anne sütü kabı ile sağımdan sonra sütü başka kaplara aktarmanıza gerek yok.

*Bebeğinizi ister anne sütü ile direk besleyin ister saklama talimatlarına göre daha sonra kullanmak üzere saklayın.

Ürünün Ölçüleri: 9,5 x 30,2 x 23,4 Paket İçeriği: Yeni Natural Elektronik Göğüs Pompası: 1 adet Yeni Natural Biberon(125 ml): 1 adet Yedek parçalar: 1 adet Yeni Natural Tek Delikli Yeni Doğan Biberon Emziği: 1 adet Emzik taşıma paketi: 1 adet

Marka ürün tanıtımı ve özelliklerinin anlatımı ile ilgili birde video paylaşmış.

Tanıtım Videosu :

Fiyatı : 269.90 TL

Not: Fiyatı şuan için indirimlidir. Normal fiyatı 300 TL ‘dir.

Son olarak size önereceğimiz göğüs pompası ise Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası olacak. Lansinoh markasının bu ürün de çok fazla ilgi görüyor.

Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası

Özellikleri:

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile Maksimum Verimlilik,
Lansinoh 30 yıllık emzirme deneyimi ile emziren annelere ihtiyaç duydukları cesaret ve desteğin yanı sıra, yaşadıkları sıkıntılara pratik çözümler getiren ürünler sunmaktadır.
Lansinoh’un emziren annelere özel olarak sunduğu yüksek kalitedeki ürün gamı, 30 yıllık emzirme deneyimi ve bilimsel araştırmaların sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.
Lansinoh’un en yeni ürünü Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası emziren annelerin daha konforlu ve daha etkili süt sağmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
Lansinoh’un yeni ürünü, Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile 3 farklı sağım stili ile maksimum konfor ve süt üretimi,

Fiyatı : 249,90 TL

Kullanıcı yorumlarını araştırarak sizin için en iyi göğüs pompalarını incelemeye ve beğeninize sunmaya çalıştık. Bu ürünleri bir çok online satış sitesinden veya mağazadan alabilirsiniz. Ancak biz bilgileri ve fiyatları e-bebek.com sitesinden aldık. Fiyatlar zamanla değişebilir. Bu tip durumlarda bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sizinde kullanıp beğendiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz modeller olursa keyifle inceleyip konuya ilave edeceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir