2015 Yatak Odası Modelleri , Modası
Tarih 12 Ekim 2014 » 2321 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Dekorasyon, Öne Çıkanlar

2015 yatak odası trendi

Dekorasyon konusunda aceleci davranmamak gerekiyor. Bunun içinde bir çok markayı ve otorite sayılabilecek kişilerin yorumlarını iyice araştırmak gerekiyor. Dünya ve Türkiye modası ile ilgili detaylı bir araştırma yaptık. Modern çağa uygun ve son zamanlarda vintage modasına göre çeşit çeşit örnekler belirledik. Galerimizde keyifli bir turu sizi bekliyor. Ancak öncesinde dönemin trendlerine dair bilgiler ile karşınızdayız.

Klasik yatak odası modelleri sevenler için daha önce bir paylaşım yapmıştık. En şık yatak odası tasarımları için de bir konu ile sizlere detaylı bilgiler ulaştırmıştık. Linklere tıklayarak o konularımıza da göz atabilirsiniz. Tarzınıza uygun tasarımlar bulabilmenize yardımcı olmak için bir çok konuda hala hazırlanmaktadır. Ancak bu konumuzda en yaygın modellerin oluşturduğu bir galeriden bahsediyoruz. Dünyaca ünlü markaların konseptlerinde olan tasarımlara hep birlikte göz atacağız.

İsterseniz öncelikle galerimizde modellere göz atalım. Ardından modeller üzerinden çok daha rahat konuşabiliriz.

Arada bir çoğumuzun düşünmediği lüks tasarımlarda var. Görüldüğü üzere geçtiğimiz senelere göre çok daha kasvetli ve ağır yatak odaları koleksiyonlardaki yerini aldı. Ancak sizin yapınıza uygun değilse veya eviniz renkli bir tasarımdan oluşuyorsa mutlaka yatak odasında örnek olarak seçilmiş olan renkli bir tasarımı kullanın. Aslında tasarım konusunda evi komple bir bütün gibi düşünmek gerekiyor. Siz buradan örneklere dediğim konuyu göz ardı etmeden bakmalısınız.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir