2015 Şapka Modelleri
Tarih 20 Temmuz 2014 » 2280 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Yeni defile ve koleksiyonları inceledikten sonra şapka modasına dair bir yol haritası çıkardık. Hangi tarz şapkalar moda? Kombin yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor? Şapkada trend renkler nelerdir? En güzel modeller nelerdir? Bunlar gibi bir çok sorunuz olabilir. İşte bu konunun sebebi de bu soruları yanıtlamak. Örneklerle birlikte muhteşem bir galerinin yanı sıra çok değerli bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

Yeni sezonun şapka modası

Büyük şapka modası Büyük şapka modelleri Büyük şapka trendi

Özellikle yaz ayları için büyük şapkaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. 2013 yılında yaygınlaşan büyük çantalar vintage modasının etkisiyle artarak devam ediyor. Büyük şapkalar için seçimlerinizi yapabileceğiniz bir çok marka var.

Hangi Renk Şapkalar Moda?

Farklı şapka modelleri Şapka renkleri

Şapka renklerinde yaz ayları için canlı tonları veya açık renkleri tercih etmenizi öneriyoruz. Neon rüzgarının yavaşladığını düşünseniz bile 2015 yılında yaz aylarında cıvıl cıvıl görüntülerle karşılaşabilirsiniz.

Şapka Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

şapka seçimi

Bu konuda aslında çok uzun maddeler yer alabilir. Kısaca hepsinden özet geçeceğiz. İlk olarak sentetik olmayan modelleri tercih etmelisiniz. Yaz aylarında hava alan şapkalar size büyük artı sağlayacak. Saçlarınızın kırılmasını ve sağlığını kaybetmesini önlemek için bu tip çantalar size büyük fayda sağlar. Bunun dışında önemli olan noktalardan biri de dar şapkaları tercih etmemektir. Dar ve sıkan şapkalar saçlarınızın çok kolay yıpranmasına sebep olur. Eğer saçlarınız uygunsa at kuyruğu ve örgü modeller genelde şapka kullananlar için tavsiyemizdir. Şapkayı çıkardığınızda dağılmamış güzel bir saçla karşılaşmış olursunuz.

Şapka Kombinleri

en güzel şapka kombinleri En güzel şapka modelleri Şapka kombin önerileri şapka kombin şapka kombinleri

Başarılı kombin örneklerini çoğaltmak mümkün. Ancak yararlanabileceğiniz bir kaç örneği sizlerle paylaşmaya çalıştık.

2015 Şapka Modelleri

2015 şapka modeli 2015 şapka modelleri ilginç şapka modelleri yeni sezon şapka modelleri yeni şapka modelleri

Son olarak yeni trend olan modellerden bir kaç örnekle konumuzu noktalandırıyoruz. Yeni moda takibi içeren konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir