2015 Pronovias Gelinlik Modelleri
Tarih 16 Mayıs 2014 » 1662 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

Pronovias gelinlik modelleri

Özellikle abiye ve gelinlik konusunda her zaman önerebileceğimiz markalardan biri olan Pronovias yeni sezon gelinlik modellerini görkemli bir defile ile tanıttı. Defileden görüntüler ve modeller hakkında bilgiler konu içerisinde yer alıyor. Sizi 2015 yılı için hazırlanmış muhteşem gelinlik şölenine davet ediyoruz.

Pronovias gelinlik modelleri , 50 yılın kutlandığı bu dönemde görkemli bir defile ile tanıtıldı. Gelinlikleri sergileyen ünlü top modeller arasında Sigrid Agreen, Kate Grigoreva, Ymre Stiekema, Diana Moldovan ve Karolina Kurkova gibi isimler yer aldı. Görkemli defileden aldığımız notları sizlerle paylaşalım.  İlk olarak bu sene içerisinde sıkça söylediğimiz klasik gelinlik modellerin tarih olması tezi doğru çıkıyor. Daha elbise tarzında ve rahat modeller üretilmeye devam ediyor.  Pronovias yeni sezon gelinliklerinde dantel detayları , kısa modeller ve dekolteler ilk öne çıkan unsurlar olarak gözler önüne çıkıyor. Daha önce de sizlere taşlı gelinlikler ile ilgili bir konu sunmuştuk. Pronovias defilesinde de taşlı detayların da bulunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca transparan detaylarının da bir çok gelinlikde görüldüğünü ve özellikle vurgulandığını da son bölümde iletmek lazım. Pronovias bu sezonda beklentilerin üstüne çıkacak bir performans sergiledi. Gelinlik bir çoğumuz için en önemli moda faaliyetidir. Bunu güzel hale getirmek için Pronovias tercih edilebilecek en iyi markalardan biridir.

İlerleyen dönemlerde de Pronovias markasının ürünlerini incelemeye devam edeceğiz. Sizde galeride modelleri inceledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir