2015 Polo Bayan Kazak Modelleri
Tarih 28 Ekim 2014 » 1069 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Güncel İndirimler

Polo Kazak ModelleriUzun süredir ekleme yapmadığımız güncel indirimler köşemizde harika fırsatlarla karşınızdayız. Polo bayan kazak modelleri yeni sezon ürünlerinde başlatılan indirimler sizi hem sevindirecek hem de şaşırtacak. Bir çok alanda başlatılan indirimlerde bugün sadece kazaklar üzerinde ciddi bir inceleme gerçekleştireceğiz. Detaylı bilgi için konumuza bakalım. Ardından galeride modelleri enine boyuna inceleyebilirsiniz.

Yeni sezonun trendini yansıtan markaların başında gelen Polo , bayan giyim konusunda bol seçenekli ve kaliteli ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kazak modelleri konusunda bu sene bekleneni bulamadığımız bir sezon olduğunu düşünüyorduk. Pek fazla indirimli ürün bulamamaktan yakınırken Polo indirimleri hızır gibi yetişti diyebiliriz. 99 TL ile 49 TL arasında değişen rakamlarla satışları yapılıyor. Biz sizin için yukarıda gördüğünüz lacivert kazakla inceleme işlemini gerçekleştirdik.  Son dönemlerde özellikle bir çok sitede yapılmaya başlanan modelin ölçüleri konusunda hepinizi dikkat etmeye davet ediyoruz. İnternet sitesi üzerinden giyim alışverişi yaparken tuzaklara kapılmamak için model ölçülerine dikkat edin.

Modelin Ölçüleri: Boy: 1.77, Göğüs: 89, Bel: 62, Kalça: 89, Beden: S/36/1
Numune Bedeni: S/36/1

Bu ürünler için genel bir model bilgisi olarak düşünebiliriz. Ürünleri bu bağlamda değerlendirin.  Şimdi galerimize geçelim ve ürünler hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olalım.

Her zaman kalitesini belli eden ve bizimde keyifle ürünlerini paylaştığımız Polo’nun önümüzdeki günlerde indirimlerinden bahsetmeye devam edeceğiz. İndirim takibi için sitemizi günlük takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir