2015 Kış Sezonu Sokak Modası
Tarih 4 Ocak 2015 » 2767 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

2015 Kış Sokak Modası

Kış sezonu için geniş çaplı bir araştırmanın ardından muhteşem kombinler ile güzel bir konu hazırladık. Yeni sezonun dikkat çekici parçaları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye ve dünyadan verdiğimiz örneklerde kendinize bir çok başarılı fikir edinebilirsiniz. konu sonunda da  görüşleriniz için yorumu size bırakacağız.

En dikkat çekici özellik eteklerin geçtiğimiz yıllara göre çok daha fazla tercih edilesi oldu. Bunun dışında geçtiğimiz seneden kalan asimetrik detaylar bu sezon içerisinde de sıkça yer alıyor. Oversized modası geçtiğimiz senenin aksine çok daha fazla gündemde. Özellikle zayıf kadınlarda oversized görüntüsü çok şık duruyor. Oversized ‘ın açılımını yapacak olursak bir beden büyük giyinmek diyebiliriz. Özellikle palto için denemenizi kesinlikle tavsiye edebiliriz.

Galerimizde bir çok farklı kombin ile tarzınıza yakın tercihler konusunda fikir oluşturmak istedik. Ancak galeride görülen modeller kesinlikle bu kışın trendlerini yansıtmaktadır. Size en uygun olanları örnek olarak değerlendirebilirsiniz. İsterseniz fazla vakit geçirmeden galerimize göz atalım. Ardından konunun sonunda yine birlikte olacağız.

Bir konumuzun daha sonuna geldik. Trendleri yakından takip eden ekibimiz kısa süre içerisinde size yeni konular ile eşlik edecektir. Şık görünmenin anahtarının ince detaylarda olduğunu sakın unutmayın. Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir