2015 Kış Kombinleri
Tarih 1 Kasım 2014 » 2572 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

2015 kış kombinleri

Dünya modasını yakından takip eden editör ekibimizin ortak hazırladığı konumuzda 2015 yılında trend olacak kış kombinlerinden bahsedeceğiz. Bir çok başarılı örneğin yanı sıra sezon içerisinde yapılması gerekenlerden bahseden detaylı bir yazı da sizleri bekliyor. Sizlere bu kış bir kaç parçayı özel olarak tavsiye ediyoruz.

Skinny Jean Pantolonlara Devam

Geçtiğimiz sene sizlere skinny jeanler ile ilgili detaylı bilgiler vermiştik. Bir çok başarılı kombinini paylaştığımız 2014 yılı geride kalırken 2015 kış sezonu için neler trend diye düşünenler skinny jeanlerden vazgeçmeden devam etsinler. Şu televizyonda çıkan bazı moda programlarına çok kulak asmayın. Dünya modasına yön veren ünlü tasarımcıların bilgilerinden pek şaşmamak gerekiyor.

Skinny Jean Pantolon Kombinleri

Yün Elbise Modası

Defilelerde çok sık görmesek de , moda haftalarının perde arkası olarak nitelendirilen sokak modası kıyafetleri arasında yün elbiseleri sıkça gördük. Özellikle örgünün yavaş yavaş hakimiyetini kurduğu 2015 yılı için yün elbiselerinde popüler olması kaçınılmaz bir gerçek gibi görünüyor.

Yün Elbise Kombinleri

Uzun Çizmelerden Şaşmayın

Özellikle ülkemizde uzun çizmelerden vazgeçilmeyeceğini modayı takip eden herkes bilir. Bu sezon ise sadece ülkemiz değil genel anlamda moda dünyası kışı uzun çizmelerle geçireceğe benziyor. Bizimde hala tercih etmiyorsanız bu kış kombinlerinizde bol bol uzun çizme kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Uzun çimze kombinleri

Kaşmir Kazak Trend Olacak

Şıklığınızı arttıracak tercihlerle kombinlerinizi güçlendirmeye devam ediyoruz. Kaşmir kazak modelleri bir çok önemli modacı tarafından 2015 kış sezonunda özel olarak tavsiye ediliyor. En güzel yanı da üşümeyeceğiniz bir seçim olmasıdır. Üreticilerin kaşmir kazak alanında çok fazla seçenek sunduğunu hatırlatalım. İlerleyen günlerde fırsat bulursak indirimli kaşmir kazak modelleri hakkında bir konu ile karşınızda olabiliriz.

Kaşmir kazak kombinleri

Renkli Paltolar Kombini Tamamlayacak

Başlıca 2015 kış sezonu trend olacak parçaları incelerken son noktayı renkli palto kombinleri ile yapıyoruz. Bu sezon içerisinde yine karşınıza sıkça çıkacak palto modelleri arasında gelecek.

Renkli Palto Kombinleri

Bitti diye düşünmeyin. Çünkü size keyif alacağınız bir galeri hazırladık. 2015 kış sezonu için uygulayabileceğiniz veya örnek alabileceğiniz bir çok başarılı kombini bu galeride sizlerle buluşturacağız. Yorumlarınızla sizde konumuza katılabilirsiniz.

Böylece konumuzun sonuna geldik. Yeni araştırmalar için dünya modası takibine devam edeceğiz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir