2015 Kazak Modelleri , Modası
Tarih 3 Kasım 2014 » 2123 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Ünlülerin kazak modelleri

Yeni sezon defileleri , moda haftaları sona erdi. Moda haftalarındaki  trendleri yorumla zamanı geldi. 2015 yılı için trend olan kazak modellerini hem ülkemiz hemde dünya penceresinden incelemeye çalıştık. Ortaya bir hayli keyifli bir galeri çıktı.  2015 kazak modelleri galerimizi gezmeden önce detaylar ve dönemin modası hakkında bilgileri takip edebilirsiniz.

Geçen seneler ile en büyük fark kuşkusuz renklerin canlılığı dır. Kış deyince nedense mat veya koyu renkler akla geliyor.  Bir kaç sezondur bunun değişeceğinin sinyallerini almıştık. Son olarak 2013 – 2014 Sonbahar/Kış sezonunda önemli bir kaç markada bu değişiklikler göze çarptı. Bu sene de devamı gelince capcanlı bir kış sezonu geldi. Kazak modellerinde vintage rüzgarı devam ediyor. Çizgili kazaklar veya kalın örgü kazaklar bir hayli sık karşımıza çıkacak. Zaten ülkemizde örgü kazaklara olan ilgi hiç bir zaman azalmadı. Bu sezon ise dünya modasının da bu akımdan etkilenmesi ülkemizde çok daha fazla örgü kazak görülmesini sağlayacak. kombinlerde sıkça örneklerini göreceksiniz. Birde tunik şeklinde olan kazaklar geçtiğimiz seneye göre çok daha fazla üretiliyor. Tayt/tunik kombini düşünenler doğru seçimlerden birini yaptı diyebiliriz. Dilerseniz modellere göz atalım. Galeride resimleri büyük boy görüntüleyebilmek için üzerine tıklamanız gerekiyor. Sonrasında galeri açılınca dilediğiniz gibi inceleme yapabilirsiniz.

Türkiye ve dünyadam kazak modası hakkında bir çok yararlı görseli sizinle buluşturduk. İçlerinde ünlü isimlerin çok knouşulan kazak kombinleri de yer alıyor. Size giyim konusunda fikir verebilecek çok yararlı bir konu oluğuna inanıyoruz. İlerleyen günlerde devamı gelecek. Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir