2015 Gelinlik Modelleri , Modası
Tarih 14 Temmuz 2014 » 2085 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

2015 Gelinlik Tasarımları

Yeni koleksiyonların çıkması ile birlikte 2015 gelinlik modası netleşti. 2014 gelinlik modelleri konumuzda olduğu gibi detaylı bir inceleme ile karşınızdayız. En önemli markaların trendleri oluşturan tasarımlarını en ince ayrıntılarına kadar inceledik.

Ufak bir karşılaştırma sonucunda yeni sezonun trendleri çok daha net olarak ortaya çıkıyor. 2014 yılında straplez modellerin çoğunluğu ilk etapta bariz olarak dikkat çekiyordu. 2015 yılında ise bu görüntü biraz daha farklı. Bu sefer bolerolar veya şık askılar ile gelinlikler çok daha detaylı hale getiriliyor. Kabarık gelinlikler konusunda ise 2014 koleksiyonlarında olduğu gibi azalma var. Abiyeye daha yakın tasarımlar dikkat çekiyor. Bir başka dikkat çekici detay ise dantel detaylarında artış. Her zaman için gelinliklerde önemli olan dantel yeni sezonda çok daha önemli hale geliyor. Kırık beyaz favori renkler arasında yer alıyor. Kısa bir özet geçmek gerekirse ön plana çıkan detaylar bunlardan ibaret. Şimdi ise bir kaç örnek ile konumuza çok daha fazla adapte olacağız.

2015 gelinlik modası 2015 gelinlik modelleri 2015 gelinlikleri Dantel gelinlik modelleri En güzel gelinlik modelleri

Gelinlik seçimlerinizi etkileyecek kalitede tasarımları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Buradaki modeller özellikle gelinliğini diktirmeyi düşünenleri ilgilendiriyor. Bir çok önemli tasarımcının gelinlik modeli sizin ufkunuzu genişletebilir. Bunun dışında konuda yer alan gelinlikler sitemizde satılık değildir.

Yeni gelinlik modelleri

Bir kaç önemli tasarımcının gelinliğinden örnek vermek istiyoruz.

2015 straplez gelinlik modelleri

New York ‘ta düzenlenen Anne Barge 2015 yaz koleksiyonunda yer alan çok şık bir gelinlikle karşı karşıyayız. Bir çok özelliği ve güzelliği üzerinde barındıran bu şık tasarım yeni koleksiyonlarda dikkat çeken modeller arasında yer aldı.

2015 gelinlik trendiResimde gördüğünüz tasarım ise Carolina Herrera ‘ya ait. 2015 koleksiyonu içerisinde dediklerimize uygun bir tasarım olarak sizlerle paylaştık. Artık gelinlikler kabarık etekler yerine abiye şeklini alıyor. Çoğunluk bu şekilde sergilendi.

En şık gelinlik modelleri

Yine Carolina Herrera koleksiyonundan seçtiğimiz bir başka şık gelinlikle sizlerle olduk. Örnekleri çoğaltmak mümkün. Ancak bu konumuzda sizlerle paylaşacağımız gelinlikler şimdilik bu kadar. İlerleyen günlerde birbirinden şık gelinlikleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeye devam edin.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir