2015 Gelin Saçı Modelleri
Tarih 9 Temmuz 2014 » 2159 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda

Modanın takibini sürdüren ekibimiz size yeni koleksiyonlardan dikkatimizi çeken gelin saçı modellerini sunacak. Daha önce gelin saçı modelleri ismiyle paylaştığımız konuya benzer görünse de çok daha güncel ve farklı modelleri bu konumuzda bulabilirsiniz.

gelin saçı modelleri konusunda tercihinizi henüz yapmadıysanız bu konumuzda yer alan modellere mutlaka göz atın. İçlerinde aslında çok beğendiğimiz ama unuttuğumuz bir çok modeli hatırlatacak örnekler var.

Gelin saçı resimleri

Dün gelin saçı aksesuarları konumuzda verdiğimiz örneği hatırlatan bir model ile karşınızdayız. Yeni sezonda bu modeli çok sık göreceksiniz. Birde aksesuarı bu şekilde seçerseniz çok şık bir görüntü elde etmeniz içten bile değil.

Gelin başı resimleri

yukarıda verdiğimiz örneğe yakın bir başka gelin başı modelini sizlerle paylaştık. Resimde görüldüğü gibi aynı aksesuar seçimi ve farklı bir saç modeli. Ancak ortaya çıkan yine başarılı bir gelin saçı modeli olmuş.

Gelin saçı modelleri 2015

Ve gelin saçı modellerinin vazgeçilmezlerden topuz modeli. Hiç bir zaman modası geçmeyecek olan tarzlardan biri olarak bu konuda kesinlikle olması gerektiğini düşündük.

2015 gelin saçı modelleri

Gelin saçı ile ilgili bir kaç dipnotu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kuaförünüz kuşkusuz bir çok model önerecektir. Tıpkı gelinlik provası gibi gelin saçı provasını da gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Sizler için hazırladığımız galeride bir çok farklı modeli bulabilirsiniz. Kimisi tanıdık gelse de seçim yaparken büyük yardımı olacaktır. Sitemiz içerisinde gelinlik modası ile ilgili bir çok konu bulabilirsiniz. Site üzerinde belirtilen sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek güncel bilgi alma şansına sahipsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir