2015 Çanta Modelleri
Tarih 25 Ekim 2014 » 1806 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Yeni sezon çanta modelleri

Son dönemlerin en trend çantalarını sizler için araştırdık. Özellikle bir çok önemli tasarımcının yeni sezon tasarımlarında yer alan birbirinden özel çanta modelleri arasında dikkatinizi çekeceğinize inandığımız bir çok örneği galerimizde bulabilirsiniz. konu ile ilgili olarak sadece türkiye modası değil aynı zamanda dünya modasından da bir çok önemli trende dikkatinizi çekeceğiz.

Son dönemlerde özellikle figürlü modeller bir hayli trend oldu. Özellikle önemli bazı tasarımcıların hayvan sevgisini ön plana taşımak için yaptığı hayvan figürlü çantaların yakın zamanda Türkiye içerisinde de bir hayli yaygın olacağını düşünyoruz. Şeffaf çantalar özellikle ülkemizde çok fazla rağbet görmedi. Küçük çantalar özellikle geçen senin aksine 2015 yılında çok daha fazla gündeme gelecek. Daha fazlası için sizleri galerimize davet ediyoruz. Ardından 2015 yılının çanta modası hakkında tespitlerimize devam edeceğiz.

Feminen renklerin ağırlıkta olduğu bir sezon bizi bekliyor. Kış ayları için koyu renkler aramanıza gerek yok. Geçtiğimiz sene gibi canlı tonları tercih edebilirsiniz. Kombin konusunda zorlanmayacağınız bir döneme merhaba diyoruz. Çanta seçimlerinde markalar artık çok daha renkli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Dünyadan ve ülkemizden bir çok örneği bu galeride sizlerle buluşturduk. Takip etmeniz halinde bir çok farklı tasarımdan ve markaların özel indirimlerinden de haberdar olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir