2015 Abiye Modelleri , Modası
Tarih 28 Haziran 2014 » 3236 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda

Bizi önümüzdeki yıl bekleyen abiyelerin trendleri hakkına önemli bir konuyu sizlerle paylaşacağız. Konumuz içerisinde önemli tasarımcıların yeni koleksiyonlarından örneklerle karşınızda olacağız. Bunun dışında kombin ile ilgili de önemli bilgileri sizlerle paylaşacağız.

2015 abiye modası için ilk söylenecek şey daha feminen bir görüntü sizi bekliyor. Kırmızı , lila , mor ve pembe 2015 için en çok göreceğiniz renkler arasında yer alıyor. Abiye seçimlerinizde size yardımcı olacak renklerin başında bu renkler geliyor. Su yeşili geçtiğimiz seneki popülerliğini biraz kaybetmiş gözüküyor. Bunun dışında pudra her ne kadar 2013 yılından bu yana trend olsa da 2015 yılında tıpkı su yeşili gibi gündemden biraz olsun düşecek.

Straplez kırmızı abiye modelleri

Bu örnekte bahsettiğimiz bir çok kriteri aynı anda görebiliyoruz. Kırmızı hiç bir zaman modası geçmeyecek bir renktir. Straplez abiyeler 2014 yazında olduğu gibi 2015 yılı içerisinde de moda olmaya devam edecek. Gelinlikler için ise çok daha fazla yaygınlaşacağı söylenebilir. Straplez abiyelere geri dönecek olursak bir önemli detayı daha sizlerle paylaşalım. Straplez seçimlerinizi güzel bir kolyeyle tamamlamayı ihmal etmeyin. Bu nedenle resimdeki abiye kombinini örnek gösterebiliriz.

Püsküllü abiye modelleri

Abiye seçimlerinizde straplez tercihini biraz daha güçlendirmek için etek bölümlerinde püsküllü tasarımlar tercih edilebilir. Görünüşünüze ekstra bir güzellik katacağını düşünüyoruz. Ancak 2015 yılında klasik tasarımların vintage modasının etkisinde kalarak yaygınlaşacağı da yine bir çok önemli modacının koleksiyonlarında edindiğimiz izlenimler arasında yer alıyor. Merak edenlere vintage modasının 2015 yılında da devam edeceğini söyleyebiliriz.

Beyaz Abiye Modelleri

Beyaz abiyelere ise ayrı bir pencere açmak lazım. Beyaz abiyeler özellikle son bir kaç senede popülerliğini kaybetmiş gözüküyordu. Ancak 2015 yılında geçtiğimiz senelere göre çok daha fazla beyaz abiye modeli üretildiğini görebiliyoruz. Tercihlerinizi yaparken bunu da düşünmenizde fayda var.

2015 abiye trendi

2015 abiye modası analizlerimize devam ediyoruz. Dikkatleri abiyelerin üst bölümündeki pullu ve taşlı detaylara çekmek  istiyoruz. Ayrıca beli kuşaklı veya işlemeli abiyelerde bir hayli gündeme gelecek. Resim bu bağlamda size iyi bir örnek olacak.

Cut Out Abiye Modelleri

2015 abiye modelleri içerisinde trend olacak tarzlardan biri de cut out olacak. İçinde bulunduğumuz sene içerisinde Türkiye’de çok yaygın olmasa da cut out modası dünyada yaygın olarak tercih ediliyordu. 2015 yılı içerisinde özellikle abiyelerde cut out detaylarını görmeniz mümkün olacak.

2015 abiye modası

Bir başka merak edilen ve sizler tarafından sorulan sorulardan biri de dantel detayları oldu. Dantel detayları 2015 yılında kaldığı yerden devam edecek. Abiyeler içerisinde de dantel detaylarını 2015 yılında sıkça göreceğiz.

Tek omuz abiye modelleri

Tek omuz abiye modelleri 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da sıkça tercih edilecek gibi görünüyor. Ayrıca metalik renkler için verdiğimiz alarm da bir çok koleksiyonda gördüğümüz şık tasarımlarla gerçek olmuş oldu.

Taşlı Abiye Modelleri

Taşlı ve pullu modellerden konu başında sizlere bahsetmiştik. Böylesine şatafatlı abiyeleri taşıyabilmek için öz güveninizin de yerinde olması gerekiyor. Duruşunuz bu tarz abiyelerde çok büyük önem taşır. Örneğin yapılan en büyük hatalardan biri dik durmamaktır. Çeşitli balo ve partileri takip ettiğimizde ünlü isimlerin bile bu detayı gözden kaçırdığını görüyoruz. Abiyeler kadını daha asil gösteren en önemli kıyafetler arasında yer alır. Bu sebeple duruşunuza dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Söylenecek çok şey olsa da 2015 abiye modelleri için kısa bir özet geçmiş olduk.

Pembe Abiye Modelleri

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir