2014 Ruj Modelleri , Modası
Tarih 24 Nisan 2014 » 1526 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Ruj modası

Her sezon değişen ruj modasına ayak uydurabilmek için trendleri çok iyi takip etmek gerekiyor. Ülkemiz ve dünya için ayrı ayrı ele alacağımız bu konuda bir çok görseli de sizin beğeninize sunarak fikirler oluşmasını sağlayacağız. Ancak öncesinde konumuzda detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Neon renklerin rujlar üzerinde de büyük bir etkisi olduğunu düşünüyoruz. Hiç değişmeyen bazı renkleri bir köşeye ayırmak lazım. Kırmızı her zaman rujun olmazsa olmazıdır. Her sezon tercih edilebilir ve kullanılabilir. Ten renginizi baz almadan kırmızı ruj ile günü kurtarabilirsiniz. Biraz daha marjinal bir görüntü vermek isteyenlere ise sarı yeşil ve beyaz ruj modellerini öneriyoruz. Bu renkler özellikle dünya ruj modasında büyük etkiye sahip. Gece davetlerinde ödül törenlerinde ünlülerde de görmeniz mümkün. Ancak ülkemizde pek yaygın olarak tercih edilmiyor. Pembe ve kırmızı ülkemizde en çok tercih edilen ve trend olan ruj renkleridir. Sizde bu konuda tercih yapacaksanız ona göre feminen kıyafetler tercih etmelisiniz. Kadınlığınızı ön plana çıkaracak renkler seçmiş oluyorsunuz. Buna uygun giyinmeniz sizi tamamlayacaktır.

Wamp modası ile ilgili giyineceklere ise siyah ve mor renk rujları öneriyoruz. Tercihiniz kesinlikle bu iki renkten biri olmalıdır. Özellikle kış aylarında mor rujların harika iş çıkardığını gördük.

Son bölümde yaygın olarak kullanılan pembe rujlar için bazı tüyolar verelim. Özellikle sarı saçlı ve açık tenliyseniz bu ruj sizi çok daha çekici gösterecektir. Örnekleri görmek isteyenler ruj modası galerimize göz atabilirler.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir