2014 Gelinlik Modelleri
Tarih 18 Şubat 2014 » 1841 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Öne Çıkanlar

Gelinlik modelleri

Gelinlik konuları sizlerden büyük bir ilgi görüyor. Bizde bunun üzerine araştırmalarımızı detaylandırmaya karar verdik. Bu konumuz içerisinde sizlere 2014 yılının en trend gelinliklerini sunmaya çalışacağız. Bunlar içerisinde ağırlıklı olarak yazlık modeller var. Zaten düğünlerin büyük bir bölümünün yaz ve ilkbahar içerisinde olduğunu düşünürsek bir çoğunuzu ilgilendirdiğini düşünüyoruz.

Gelinlik , kadınların zayıf noktalarından biridir. 10 yıl önce evlenmiş olsanız dahi yeni gelinlik modası ilginizi çeker. Her zaman söylediğimiz gibi kadının en önemli moda faaliyeti gelinliğidir. Bu nedenle henüz evlenmemiş olanların bu konuları yakından takip etmesini tavsiye ediyoruz. Şimdi biraz dönemin trendlerinden bahsedelim. Geçtiğimiz seneden bu yana kabarık gelinliklerin popülerliğini yitirdiğini görüyoruz. Bunun yerine daha zarif dantelli modellerin tercih dildiğini söyleyebiliriz. Straplez detaylar veya omuzları açık bırakan şık modellerin de yaygın olarak tercih edildiğini görebiliyoruz.  Büyük duvaklar yerine küçük duvaklar tercih ediliyor. Hatta duvak yerine aksesuar kullanımı konusunda da fikir sahibi olmalısınız.  Gelin çiçeklerinin de bu anlamda değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.  Kısacası yeni gelinlik modelleri için çok daha rahat edeceğiniz zarif modelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Galeride sizler için bir çok model seçmeye çalıştık. Çoğunluğu 2014 yılının koleksiyonları içerisinden seçilmiştir. Bunlar haricinde geçtiğimiz sene koleksiyonlarından da modeller yer alıyor. Bunun sebebi modasının hala devam etmesidir. Gelinlik seçimi konusunda bir çok bilgiyi sizlerle paylaştık. Bu seçimler kadar sizin tarzınızın da büyük bir önemi var. Bu konuda aklınıza takılabilecek her şeyi bize yazabilirsiniz. Şimdi karşınızda 2014 gelinlik modelleri galerimiz var.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir