2014 Gelinlik Modelleri , Modası
Tarih 20 Mart 2014 » 2646 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Gelinlik, Moda, Öne Çıkanlar

2014 gelinlik modelleri

Böyle iddialı bir başlıkla konu açmak düşünüldüğü kadar kolay değil. Gelişi güzel olmamak kaydıyla sizlere inanılmaz gelinlikler sunmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere bir çok moda sitemiz ve editör ekibimiz var. Hepsinin ortak çalışmaları neticesinde 2014 yılında tasarlanan ve koleksiyonlarda boy gösteren birbirinden güzel gelinlik modellerini bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Kısa bir moda analizinin ardından galerimizde modelleri inceleyebilirsiniz.

Gelinlik modası hiç bir zaman stabil bir durum değildir. Her zaman için değişkenlik gösterir. Ayrıca kişiye göre de mutlaka tarz değişikliği yapılmalıdır. Burada bizim size söyleyeceklerimiz dönem içerisinde en çok tutulanlardan verilen örnekten öteye gitmeyecek. Gelinlikte her zaman esas olan sizin bedeninize , tarzınıza en uygun olanı seçmektir. Gelinlik modasının bir numaralı kuralı sizin en özel gününüzde kendinizi rahat ve iyi hissettirecek bir model seçmektir. Ünlü modacıların sezon itibariyle tasarladığı gelinliklerden oluşan bu konumuzda size fikir verebilecek bir çok tasarımı görebilirsiniz. Özenle hazırlanmış galeride dünyadan ve Türkiye’den bir çok tasarımcının özel gelinlikleri yer alıyor.

Son dönemlerde en çok tercih edilen gelinlikler , straplez , dantelli ve daha zarif  gelinliklerdir. Artık gelinliklerde kabarık etekler pek fazla tercih edilmiyor. Onların yerini abiyeye daha yakın modeller almış. Duvak kültürü de git gide zayıflıyor. Oscar Dela Renta tasarımlarında dikkatimizi çeken dantel detayları yeni sezon gelinlik tasarlayan her ünlü markada yer alıyor. Dikkat edilmesi gereken konulardan kısaca bahsettik. Şimdi bu yıl için tasarlanmış olan şahane gelinliklere bir göz atalım.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir