2014 Etek Modelleri
Tarih 30 Ocak 2014 » 1344 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

ünlülerin etek modelleri

Bu yıl içerisinde en trend eteklerden oluşan konumuza hoşgeldiniz. Geniş çaplı bir araştırma sonrasında online satış siteleri dahil olmak üzere bir çok modacı , magazin dergisi ve çeşitli kaynakları araştırarak geniş bir galeri derledik. Çoğu etek modeline hayran kalacağınızı düşünerek konumuza başlayalım.

Bir çok modelde satın alabilmek için marka ismi belirttik. Ancak yurt dışı ve özel tasarımlarda sadece döneme ait trendleri takip edebilmeniz açısından galeride yer alıyor. Türk modacılar içerisinde dikkatimi her sezon çekmeyi başaran Simay Bülbül ‘den de iki etek tasarımı bu galeride yer buldu. Dönemin modası deri olunca yerli modacılar içerisinde akla ilk olarak Simay Bülbül geliyor. Yayınlayabilecek çok model olsa da ondan iki adet çok şık deri etek yayınladık.

Sizler için seçtiğimiz iki Simay Bülbül etek modeline bir bakalım.

Simay Bülbül Etek Simay Bülbül Etek Modelleri

Yüksek bel , diz altı ve büzgü detaylı etek tasarımı ile Alexander McQueen listemizin olmazsa olmazlarından biri

Alexander McQueen etek modelleri

Bora Aksu imzalı harika bir siyah eteği sizlerle paylaşalım.

Bora Aksu etek modelleri

Daha sizlere sunabileceğimiz bir çok etek modeli var. Onları da galerimizde detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.Bu arada üstte gördüğünüz etek modellerini satın almak için enmoda.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında markaların kendi mağazalarını da tercih edebilirsiniz. Burada seçeneği sunmak bizden alması sizden : ) Yukarıda belirttiğimiz gibi bazı modellerde marka ismi belirtilmedi ise özel tasarım veya yurt dışı imalattır. Ayrıca gördüğünüz hiç bir model sitemiz içerisinde satılmıyor.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir