2014 Bikini Modelleri , Modası
Tarih 2 Temmuz 2014 » 1077 Kez Okunmuş» Yazar: yadamoda » Moda, Öne Çıkanlar

Bikini Modelleri

Bikini seçimlerinizde size yardımcı olacak bir konu ile karşınızdayız. 2014 yılında bikini modasında neler var hep birlikte değerlendireceğiz. Örnek olması açısından en popüler markaların ürünlerine göz gezdireceğiz. Kısacası bikininizi hala almadıysanız bu konuyu okumadan kararınızı vermeyin.

Daha önce sezon başlamadan bu seneye dair çok şık bir konu paylaşmıştık. Yeni bikini modelleri konumuzda da sezona dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak bu konumuzda biraz daha fazla markalara göz atacağız.

İncelemeye yerli bir marka ile başlayalım. Ayyıldız markasının 2014 yazı için hazırladıkları katalogdan bir kaç kare sunalım.

Ayyıldız 2014 Yaz

2014 Ayyıldız Bikini2014 bikini modelleriAyyıldız bikini modelleriAyyıldız bikini

Bikini döneminde dikkatleri çeken trendlerden biri krokodil dediğimiz detaylar. Yani timsah ve yılan derisi benzeri desenler bu yıl içerisinde bir çok tasarımda ve alanda görülüyor. Ayyıldız özellikle bu son yayınladığımız resimlerde bunu puantiyeli olarak çok şık tasarlamış. Genel anlamda başarılı bulduğumuz markalar arasında yer alıyor.

İncelemelerimize bir başka önemli marka ile Pierre Cardin ile devam ediyoruz.

Pierre Cardin Bikini Modelleri


Pierre Cardin bikini modelleri Pierre Cardin bikini

Pierre Cardin , her bikini koleksiyonunda olduğu gibi şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Bu sene içerisinde yine büyü beğeni toplayacak olan koleksiyonlarından iki model ile örnek tasarım sunmak istedik.

Birazda dünyada en çok satan markalardan bahsedelim. Akla ilk gelen elbette Victoria’s Secret oluyor.

Victoria’s Secret Bikini Modelleri


2014 Victoria's Secret bikini modelleri Bikini modası Victoria's Secret bikini modelleri Victoria's Secret bikini

Bahsedilecek ve bu listeye eklenecek bir çok markayı söyleyebiliriz. Ancak kısa bir özet geçerek konuyu tamamlamak istedik. Canlı renk tonları ile tercihlerinizi yapmanızda fayda var. Klasik bikini seçimlerinden biraz daha uzaklaşıp resimlerde görüldüğü gibi tasarım harikası modeller bulmak mümkün. Her seneye nazaran çok daha fazla indirim olduğunu söylemek mümkün. Size ilerleyen dönemlerde indirimler hakkında da bilgiler sunacağız.

Bu Yazıyı Paylaş
Etiketler

Yazar Hakkında

Moda Çılgını :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir